O firmie

PPHU "GAZBY" jest polską firmą rodzinną założoną w 1989 r. Od roku 2012 firma jest spółką i nosi nazwę "GAZBY" R.,D. Garbolińscy spółka komandytowa

 

 

Sezon wiosenno-letni

Produkuje akcesoria do mebli ogrodowych plastikowych, metalowych i drewnianych różnego typu.

W ofercie firmy znajdują się:

  • parasole ogrodowe i plażowe o rozmiarach średnicy 135cm do 250cm pokrytych kolorowymi tkaninami bawełnianymi 100%, tkaninami poliestrowymi wodoodpornymi typu markiza oraz tkaninami policotton (poliester - bawełna)
  • pełny asortyment poduszek na krzesła, fotele, leżanki, ławki, łóżka oraz huśtawki ogrodowe wykonane z pianki poliuretanowej o grubości 2-8cm, pokrytej tkaniną DRALON (acryl), POLICOTTON oraz BAWEŁNA 100%
  • proponujemy również obrusy na stoły ogrodowe o każdym wymiarze z otworem na parasol oraz rękawice do grilla

Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości lekkich pianek poliuretanowych z atestem (produkowane bez freonu) oraz tkaniny od renomowanych producentów.

Firma nasza zajmuje się również produkcją akcesoriów reklamowych typu parasole reklamowe o rozmiarach od 135cm do 250cm oraz parasole reklamowe gastronomiczne wielkości 300cm, 350cm i 400cm.

Produkujemy również reklamowe parawany plażowe, maty do leżenia oraz torby plażowe.
Istnieje możliwość wykonania autorskich zamówień wzorów w ilościach odpowiadających partiom produkcyjnym.

Wyroby nasze przechodzą 100% przegląd jakości i są estetycznie pakowane.

Sezon jesienno-zimowy:

Produkuje galanterię odzieżową jesienno-zimową mającą w swojej ofercie szaliki, szale, chustki i chusty okryciowe oraz poncza ze 100% wełny, mieszanek wełniano-akrylowych i 100% acrylic, w kilku rozmiarach i kilkudziesięciu wzorach kolorystycznych.
 

Istnieje możliwość wykonania autorskich zamówień wzorniczych, kolorystycznych i rozmiarowych w ilościach odpowiadających partiom produkcyjnym.

 

Do produkcji naszych wyrobów używamy wysokiej jakości przędz włoskich i francuskich.

 

Wykonujemy pełny cykl produkcyjny - tkanie na krosnach tradycyjnych i igłowych, drapanie i filcowanie, uzyskiwanie skręconych frędzli oraz konfekcjonowanie.

 

Wyroby nasze produkowane są na nowoczesnych maszynach firm włoskich: COMEZ S.p.A. i FABOTEX s.r.l.

 

Cały asortyment naszej produkcji przechodzi 100% przegląd brakarski, jest estetycznie pakowany indywidualnie i w opakowania zbiorcze.